українська російська англійська
Прем'єр-міністр передав Нацполіції понад 600 нових екоавтомобілів в рамках програми переоснащення правоохоронців
25.05.2017 | 13:27
ДЕПАРТАМЕНТ ІНФОРМАЦІЇ ТА КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ СЕКРЕТАРІАТУ КМУ

Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман взяв участь в урочистій церемонії передачі 635 автомобілів Mitsubishi Outlander PHEV з екологічними двигунами підрозділам Національної поліції. Захід відбувся в рамках програми переоснащення правоохоронних органів і пройшов за сприяння посольства Японії в Україні згідно з домовленостями з державними та комерційними структурами Японії, закріпленими спеціальним рішенням Кабінету Міністрів України. Кошти на закупівлю автомобілів надійшли від японських приватних компаній за договорами Кіотського протоколу.

Коментуючи подію, Глава Уряду відзначив: "Сьогодні ми беремо участь у гарній події - це ще один крок у технічному оснащенні і забезпеченні нової української поліції. Наша мета полягає у тому, щоб ми захищали закон, українських громадян, щоб кожен громадянин України відчував себе у повній безпеці. Це потребує вашої витримки, виключного служіння і якісного забезпечення правоохоронної системи".

Він сказав, що Уряд послідовно реалізує кроки, які дозволяють правоохоронній системі мати все необхідне для достойного виконання своїх обов'язків.  "Ми  хочемо,  щоб у вас була техніка і необхідні засоби, щоб ви могли ефективно виконувати свої завдання, свій службовий обов'язок", - зазначив Глава Уряду і подякував японським партнерам за підтримку у реалізації важливого завдання.

"Я би хотів, щоби вас поважали, і щоб ви вчасно приходили на допомогу тому, хто її потребує. Я би дуже хотів, щоби в країні панував мир. Ми будемо все  робити для того, щоб на вулицях українських сіл, селищ, міст був спокій і порядок", - запевнив Глава Уряду.

 

версія для друку