українська російська англійська
Ми зацікавлені реалізувати усі практичні заходи, що заплановані між оборонними відомствами України та Чехії на цей рік, - Степан Полторак
29.05.2017 | 15:03
МІНІСТЕРСТВО ОБОРОНИ УКРАЇНИ

Ми зацікавлені реалізувати усі практичні заходи, що заплановані між оборонними відомствами України та Чехії на цей рік. Про це сьогодні, 29 травня, після підписання Спільної заяви між оборонними відомствами України та Чеської Республіки наголосив Міністр оборони України генерал армії України Степан Полторак.

«Під час зустрічі ми розглянули ряд питань стосовно безпеки у світі. Я  поінформував свого чеського колегу про ситуацію на Донбасі, і повідомив, що незважаючи на загострення ситуації, Україна продовжує політику мирного врегулювання на сході нашої країни. Це зокрема питання дотримання Україною Мінських домовленостей», – зазначив Міністр оборони України.

Генерал армії України Степан Полторак повідомив, що в ході зустрічі сторони домовилися про подальше розширення співпраці та поглиблення взаємодії в оборонній сфері. Зокрема, щодо спільної участі оборонних відомств України та Чехії у проведенні багатонаціональних навчань.

«У планах між оборонними відомствами України та Чеської Республіки ми обговорили питання про подальшу співпрацю щодо підготовки військ та логістичних проектах. Окремо ми зупинилися на питаннях у сфері навчання та фахової підготовки підрозділів Сил спеціальних операцій ЗС України, інженерних і снайперських підрозділів. Ми співпрацюватимемо у сфері військово-медичній галузі, у військово-технічній та промисловій сферах», – підкреслив Міністр оборони України.

«Оцінюю нашу зустріч продуктивною і корисною. Мій закордонний колега висловив чітку позицію Чехії щодо дій Російської Федерації на Сході України. Пан Мартін Стропніцкий також наголосив, що Чеська Республіка не визнає окупацію Російською Федерацією АР Крим та Донбасу», – наголосив Степан Полторак.

На завершення Міністр оборони України генерал армії України Степан Полторак подякував Міністру оборони Чеської Республіки Мартіну Стропніцкому за візит в Україну і підтримку нашої держави.

версія для друку