українська російська англійська
Урядом схвалено Порядок розроблення та затвердження професійних стандартів
31.05.2017 | 16:26
МІНІСТЕРСТВО СОЦІАЛЬНОЇ ПОЛІТИКИ УКРАЇНИ

Сьогодні, 31 травня, Кабінет Міністрів на своєму засіданні затвердив Порядок розроблення та затвердження професійних стандартів.

Мінсоцполітики розробило проект відповідної постанови на виконання Плану організації підготовки проектів актів, необхідних для забезпечення реалізації Закону України „Про внесення змін до деяких законодавчих актів України” (схвалено на засіданні Кабінету Міністрів України 11 січня 2017 року № 1).

У Міністерстві наголошують, що основним фактором конкурентоспроможності, економічного зростання та ефективності виробництва є сьогодні наявність фахівців, здатних професійно виконувати поставлені перед ними виробничі завдання. Ринок праці потребує кваліфікованих працівників, рівень освіти і професійної підготовки яких відповідає актуальним потребам роботодавців у компетентності фахівців. 

Упровадження професійних стандартів сприятиме наближенню Національної системи кваліфікацій до європейських вимог, удосконаленню освітніх стандартів, приведенню змісту підготовки кадрів у відповідність до потреб роботодавців, підтвердженню результатів професійного неформального навчання, підвищенню якості робочої сили.

Затвердженим Урядом Порядком установлено загальні вимоги до процедур розроблення, громадського обговорення, погодження, затвердження та перегляду професійних стандартів.

 

версія для друку