українська російська англійська
У Мінкультури обговорили питання розвитку культурного співробітництва між Україною та Польщею
02.06.2017 | 19:09
МІНІСТЕРСТВО КУЛЬТУРИ УКРАЇНИ

Міністр культури Євген Нищук провів зустріч з Надзвичайним і Повноважним Послом Республіки Польща в Україні Яном Пєкло.

Під час зустрічі розглядались питання налагодження співпраці між культурними інституціями двох країн, а також реалізації спільних україно-польських мистецьких проектів.

Зокрема, Міністр культури України Євген Нищук висловив зацікавленість у співробітництві та обміні досвідом між Українським інститутом книги та Інститутом книги у Кракові.

«Це питання нам надзвичайно цікаве, наша інституція - Український інститут книги, створена не так давно, однак ставить такі ж цілі та завдання , як і подібний заклад у Кракові. Інститут книги в Польщі функціонує з 2004 року, і звичайно має значний досвід щодо реалізації своєї місії. Нам було б дуже цікаво та корисно налагодити співпрацю між цими  закладами, що сприятиме культурному співробітництву між нашими країнами», - сказав Євген Нищук.

Також  під час спілкування порушувалося питання обміну досвідом та надання експертної підтримки з боку польських фахівців у частині мистецької освіти - підготовці професіоналів у напрямку сценічної драматургії, режисури, кіномистецтва, а саме – проведенні лекцій, зустрічей та майстер класів для студентів мистецьких вузів.

Зі свого боку, Надзвичайний і Повноважний Посол Республіки Польща в Україні Ян Пєкло запевнив, що польська сторона надзвичайно зацікавлена у розвитку співпраці з українськими мистецькими інституціями та відзначив яскраві приклади реалізації спільних україно-польських мистецьких проектів, які демонструють високий професійний рівень обох країн.

 

версія для друку