українська російська англійська
Володимир Лапа взяв участь у ряді робочих зустрічей із китайськими колегами в м. Нінбо
08.06.2017 | 11:44
ДЕРЖАВНА СЛУЖБА УКРАЇНИ З ПИТАНЬ БЕЗПЕЧНОСТІ ХАРЧОВИХ ПРОДУКТІВ ТА ЗАХИСТУ СПОЖИВАЧІВ

У рамках робочого візиту Голови Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів Володимира Лапи до Китайської Народної Республіки для участі у Другій сесії діалогу між КНР та країнами Центральної та Східної Європи з питань контролю якості, інспекції та карантину, яка зараз відбувається у м. Нінбо, були проведені робочі зустрічі з компетентними органами Китаю у сфері здоров’я тварин та безпечності харчових продуктів.

Проведена зустріч у Міністерстві сільського господарства Китаю, де було обговорено поточну епізоотичну ситуацію на території України, а також можливості експорту продукції тваринного походження до Китаю.

Володимир Лапа зустрівся із представниками Генеральної адміністрації нагляду за якістю, інспекції та карантину Китайської Народної Республіки. У ході зустрічі були обговорені питання щодо експорту української продукції на китайський ринок, необхідні технічні документи, які потребують відпрацювання на рівні експертів, зокрема, доступ на китайський ринок м’яса птиці та яєчних продуктів, рослинних кормів білкового походження, таких як буряковий жом та соняшниковий шрот, експорт черешні, риби та інших видів продуктів. Учасники домовилися налагодити комунікацію між установами та продовжувати здійснювати активну співпрацю. Китайська сторона пообіцяла поінформувати про результати розгляду українських заявок щодо експорту українських продуктів.

версія для друку