українська російська англійська
Арсен Аваков: У Ізмаїлі буде введений додатковий підрозділ Нацгвардії
11.06.2017 | 09:30
МІНІСТЕРСТВО ВНУТРІШНІХ СПРАВ УКРАЇНИ

Про це глава МВС Арсен Аваков повідомив під робочої поїздки на Одещину. Підрозділ Нацгвардії в Ізмаїлі складатиметься з близько 400 військовослужбовців.

«Сьогодні починаємо процес введення додаткового підрозділу Національної гвардії, який буде розміщений тут в Ізмаїлі для забезпечення громадського порядку і безпеки жителів цього регіону», – сказав міністр внутрішніх справ.

За його словами, введення нового підрозділу НГУ відбувається планово, відповідно до стратегічної лінії, що передбачає нарощування державної присутності у Придунав’ї і Бессарабії до необхідного мінімуму. «Наразі констатуємо доволі спокійну ситуацію в цьому регіоні і хорошу динаміку. Коли ми посилилися з точки зору присутності поліцейських і гвардійських сил, наприклад, у сусідньому Болграді, злочинність там знизилася вдвічі», – повідомив Арсен Аваков і додав, що така динаміка поширюватиметься в усьому регіоні.

Також глава МВС заявив, що гвардійський підрозділ в Ізмаїлі вводиться не через нагальну потребу усунення якихось військових сутичок, а з метою превенції будь-яких спроб дестабілізувати ситуацію. «Дестабілізувати регіон ми не дозволимо. А от чому ми сприятимемо, так це розвитку регіону, розвитку економіки, яка спиратиметься на безпеку кожного мешканця», – заявив Арсен Аваков.

Як повідомив міністр, введені до Ізмаїла сили Національної гвардії нараховуватимуть близько 400 осіб, які взаємодіятимуть з поліцейськими і забезпечуватимуть громадський порядок. «Це будуть гарно підготовлені озброєні воєнізовані підрозділи, які, за необхідності, зможуть дати рішучу відсіч», – додав глава МВС.

Своєю чергою командувач Національної гвардії Юрій Аллеров підкреслив, історія Криму й сходу країни дають підстави бути максимально пильними в Одеській області і вберегти цей регіон. «Враховуючи складність обстановки, присутність Росії в Придністров’ї, не зовсім зрозуміла політика країн, які межують з нами, ми повинні мати тут силову структуру, яка разом з іншими підрозділами, забезпечить тут порядок. Загрози, які існують в середині нашої країни, показують, що ми можемо бути тільки сильними, тоді нас будуть поважати», – заявив Юрій Аллеров.

Він також наголосив, що Національна гвардія – це народне формування, яке сформувалось на хвилі добровольчого руху у горнилі війни 2014 року. Маючи втрати особового складу – біля 170 загиблих та близько 2 тисяч поранених, Нацгвардія здобула бойовий досвід, який використовуватиме для забезпечення порядку й безпеки у країні й на її кордонах.

 

версія для друку