українська російська англійська
Республіка Польща завжди є стратегічним партнером для України, - Іван Руснак
13.06.2017 | 16:01
МІНІСТЕРСТВО ОБОРОНИ УКРАЇНИ

Республіка Польща завжди є стратегічним партнером для України. На цьому сьогодні, 13 червня, наголосив перший заступник Міністра оборони України Іван Руснак під час зустрічі із заступником Міністра національної оборони Республіки Польща Міхалом Дворчіком.

Перший заступник Міністра оборони України поінформував польського колегу про ситуацію в районі проведення Антитерористичної операції на території Луганської та Донецької областей, наголосивши на невиконанні російсько-окупаційними військами Мінських домовленостей.

«В усьому світі викликає занепокоєння підготовка Російської Федерації до проведення масштабних військових навчань «Захід-2017», – зауважив Іван Руснак.

Від імені глави оборонного відомства перший заступник Міністра оборони України подякував польським колегам за допомогу.

«Від початку російської агресії Польща надає всебічну підтримку Україні у відстоюванні суверенітету і територіальної цілісності. Ми вдячні керівництву вашої держави та всьому польському народу за допомогу, яку ви надаєте у лікуванні поранених бійців АТО у медичних закладах Польщі. Також Україна високо цінує допомогу вашої країни у проведенні реформ оборонного відомства. Наша співпраця триватиме й надалі», – зазначив Іван Руснак.

Заступник Міністра національної оборони Республіки Польща підкреслив, що Польща є першою європейською країною, яка визнала незалежність нашої держави.

«Україна була, є і буде для нас стратегічним партнером. Ми не визнаємо окупації ваших територій Росією і не припинимо санкцій доти, доки території Автономної Республіки Крим та Донбасу не повернуться до вас», – зазначив Міхал Дворчік.

За його словами, в оборонних відомств України та Республіки Польща багато напрямів для співробітництва.

Також сторони обговорили питання розвитку українсько-польських культурних відносин.

версія для друку