українська російська англійська
Прем'єр-міністр привітав медиків з професійним святом: Дякуємо за кожен день невтомної праці
15.06.2017 | 14:54
ДЕПАРТАМЕНТ ІНФОРМАЦІЇ ТА КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ СЕКРЕТАРІАТУ КМУ

Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман, перебуваючи у Запоріжжі, взяв участь в урочистостях з нагоди Дня медичного працівника та привітав медиків з професійним святом.

"Хочу висловити глибоку шану, повагу і підкреслити важливість вашої місії. Це не просто робота – це місія: лікувати людей, допомагати тим, хто потребує у складних ситуаціях вашої допомоги, фаховості, співчуття. Ви робите важливу справу", – підкреслив Прем'єр-міністр.

Він нагадав, що Україна стоїть на порозі реформи охорони здоров'я, яка передбачає, передусім, зміну системи фінансування галузі, підвищення її ефективності й доступності для громадян. А мета перетворень – зменшення смертності, підвищення якості медичних послуг та  належна оцінка роботи медиків.

За словами Глави Уряду, йдеться про побудову системи доступних медичних закладів –  добре оснащених і спроможних ухвалювати необхідні рішення. "Маємо, врешті-решт, відійти від фінансування стін лікувальних закладів, а перейти до фінансування конкретної якісної медичної послуги, в якій чільне місце має займати заробітна плата лікаря", – сказав Володимир Гройсман і додав, що будь-яка реформа робитиметься заради спільного успіху.

 

версія для друку