українська російська англійська
Глава Уряду: Знання і енергія молодих людей на усіх щаблях влади забезпечать швидкість і якість необхідних змін у країні
16.06.2017 | 12:44
ДЕПАРТАМЕНТ ІНФОРМАЦІЇ ТА КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ СЕКРЕТАРІАТУ КМУ

Уряд у рамках реформи державної служби ініціює перезавантаження системи та планує у результаті відкритих конкурсів привести на роботу тисячі молодих людей, що дасть можливість залучити до державної служби молодих, освічених та енергійних людей, що своїми знаннями сприятимуть зміні ситуації в країні. Про це зазначив Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман під час зустрічі з стипендіатами програм "Завтра.UA" та "Всесвітні студії" у рамках 10-го Щорічного молодіжного форуму освітніх програм.

"Спільно з європейськими партнерами найближчим часом у рамках реформи державної служби ми приведемо на службу в Уряд близько тисячі молодих людей, які завдячуючи своїм знанням прийдуть через відкритий, публічний конкурс, і зможуть змінювати ситуацію в країні", - зазначив Володимир Гройсман.

Прем’єр-міністр переконаний, що на усі рівні влади мають приходити енергійні, розумні молоді люди, "які мають бажання і прагнення своїми власними силами змінити нашу країну".

У цьому контексті він також зазначив, що в Україні потрібно створювати умови для реалізації молодих, енергійних людей - це сприятиме проведенню реформ та змін у країні. І Уряд вже здійснює заходи у цьому напрямку, зокрема змінивши цього року систему стипендій в країні та перейшовши до пріоритету стимулювання академічної освіти та важливих, вузькоспеціалізованих професій.

"Ми вважаємо, що знання мають бути вмотивовані з боку держави. Найвище багатство є знання, інтелект, і те, що нам потрібно усіляко створити умови для розвитку тих молодих людей, які мають бажання і добре розуміються, мають величезну енергію до змін - це відповідь на питання, наскільки швидко ми будемо проводити зміни", - наголосив Глава Уряду.

 

версія для друку