українська російська англійська
Така форма підготовки, призов офіцерів запасу та створення резерву, має проводитися в країні, яка дбає про свою безпеку, – Міністр оборони України
21.06.2017 | 16:54
МІНІСТЕРСТВО ОБОРОНИ УКРАЇНИ

«У нас не було проблем з призовом офіцерів запасу. Набрано тисячу чоловік, відбір завершено». Про це сьогодні, 21 червня, повідомив Міністр оборони України генерал армії України Степан Полторак.

Він зазначив, що було дуже багато критики, чому цей призов не був проведений ще спочатку АТО. Міністр оборони України наголосив: «Рівень підготовки офіцерів запасу є недостатнім, щоб залучати їх до ведення бойових дій. Їх треба, і ми так плануємо, спочатку призвати, потім відправити до навчальних центрів, де вони оновлять свої знання і практичні навики. І лише після цього вони поповнять підрозділи у військових частинах, які виконують завдання не в зоні проведення АТО».

Він підкреслив, що в зону АТО поїдуть тільки ті, які підпишуть контракт та добровільно залишаться на службу.

«Це потрібно для того, щоб у нас був резерв, мобілізаційний резерв у тому числі. І така форма підготовки має проводитися в країні, яка дбає про свою безпеку», – наголосив Міністр оборони України генерал армії України Степан Полторак.

 

версія для друку