українська російська англійська
Оcтап Семерак: При Мінприроди працюватиме команда підтримки реформ у природоохоронній сфері
12.07.2017 | 12:33
МІНІСТЕРСТВО ЕКОЛОГІЇ ТА ПРИРОДНИХ РЕСУРСІВ УКРАЇНИ

Найближчим часом при Мінприроди буде створено команду підтримки реформ. Про це повідомив Міністр екології та природних ресурсів Остап Семерак.

Він пояснив, що команда підтримки реформ при Мінприроди створюються за підтримки ЄС та Європейського банку реконструкції та розвитку, які позитивно  оцінюють розпочаті реформи у природоохоронній сфері.

«У команду будуть залучені професіонали з сильними проектними та аналітичними навичками. Вони посилять роботу Мінприроди та допомагатимуть у просуванні реформ у природоохоронній сфері, і, найголовніше, – проводитимуть незалежний аналіз та моніторинг впровадження реформ на місцях та звітуватимуть про їх реалізацію», - пояснив Остап Семерак. За його словами, команда підтримки реформ також враховуватиме та адаптовуватиме ідеї і пропозиції активістів, міжнародних партнерів, представників влади для досягнення максимального результату.

Створення команди підтримки реформ вже узгоджено з ЄС та ЄБРР. Вона складатиметься з 20 спеціалістів та працюватиме 12 місяців з можливістю подовження строку її роботи. Команда знаходитиметься у Мінприроди, а її робота спрямовуватиметься на 8 пріоритетів – нова кліматична політика, поводження з відходами та зменшення викидів, використання водних ресурсів, геологія та надра, екологічна експертиза та боротьба з корупцією, а також державне управління.

Конкурсний набір експертів відбуватиметься протягом липня/серпня 2017 року за участі ЄС та ЄБРР, а практичну роботу Команда підтримки реформ почне вже у вересні 2017 року.

З вимогами до кандидатів можна ознайомитися ТУТ: https://menr.gov.ua/news/31566.html

версія для друку