українська російська англійська
П'ять сільських шкіл Дніпропетровщини отримали сучасні комп'ютерні класи
06.09.2017 | 11:12
ДНІПРОПЕТРОВСЬКА ОДА

Сучасні комп’ютери та мультимедійне обладнання. Таку допомогу від Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) отримали п’ять шкіл Царичанської громади. Про це повідомили у департаменті економічного розвитку Дніпропетровської ОДА.

«Втілювати проекти наших громад у життя вже не вперше допомагають міжнародні організації. Зокрема, представники американського проекту «DOBRE» з підтримки децентралізації провели конкурс на кращі ідеї, а тепер – фінансують їх. Дванадцяти громадам області допомагають зводити волейбольні поля, проводити освітлення. У Царичанському ж районі облаштувати комп’ютерні класи у п’яти селах», – розповіли у департаменті.

Сучасні комп’ютери отримала Бабайківська, Прядівська та Преображенська школи, а мультимедійні дошки – школи Михайлівки та Юр’ївки.

«Відкриття комп’ютерних класів – це перший результат співпраці Царичанської громади з програмою «DOBRE». Це наші короткострокові цілі. Ми запитали у громади, якої вони на даний момент потребують допомоги і вони обрали підтримку сільських шкіл та забезпечення їх комп’ютерами, мультимедійним обладнанням. Програма «DOBRE» також працює над довгостроковими цілями: залученням громадян в управління громади, підтримкою їх економічного розвитку, якісним наданням послуг жителям», – зазначив керівник програми «DOBRE» Бері Рід.

 

 

 

версія для друку