українська російська англійська
Степан Полторак: Пишаємося нашими Нескореними! Вболіваємо за українську Національну збірну "Invictus Games"!
19.09.2017 | 15:35
МІНІСТЕРСТВО ОБОРОНИ УКРАЇНИ

19 вересня Міністр оборони України Степан Полторак зустрівся з учасниками Національної збірної України “Ігри Нескорених”Invictus Games” – військовослужбовцями Збройних Сил України перед від’їздом їх до Торонто.

Вперше цього року Україна бере участь у “Invictus Games”– міжнародних спортивних змаганнях серед військовослужбовців та ветеранів, які зазнали травм, поранень в ході виконання службового обов'язку.

Серед учасників Національної збірної – 4 військовослужбовці Збройних Сил України, які незважаючи на отримані травми й поранення – продовжують сьогодні службу у війську. Це капітани Павло Будаєвський та Василь Пашкевич, сержант Олег Зимніков та солдат Владислав Кузнєцов.

«Наша команда – приклад того, що немає нічого неможливого, свідчення того, що українські захисники – незламні, а нашого воїна – нікому не скорити, – підкреслив глава оборонного відомства. – Вони герої, адже демонструють той максимум людських сил, на які лише здатна людина, отримавши важкі поранення та травми. Після лікування, вони знайшли сили на відновлення, повернулися до повноцінного життя, продовжили службу, взяли участь у відборі та увійшли до Національної збірної».

На завершення зустрічі Міністр оборони України генерал армії України Степан Полторак вручив учасникам Національної збірної України “Ігри Нескорених”Invictus Games” військовослужбовцям ЗС України грошові сертифікати.

«Бажаю усім учасникам змагань успіху, сили духу та наснаги для майбутніх перемог! Пишаємося нашими Нескореними! Вболіваємо за українську команду!», – наголосив Міністр оборони України Степан Полторак.

 

версія для друку