українська російська англійська
21 грудня буде презентовано роботу геопорталу "Водні ресурси України"
ДЕРЖАВНЕ АГЕНТСТВО ВОДНИХ РЕСУРСІВ УКРАЇНИ

21 грудня у Держводагентстві буде презентовано роботу геопорталу «Водні ресурси України». Геопортал «Водні ресурси України» - це сучасна геоінформаційна система, яка міститиме актуальні гідрологічні дані основних річкових басейнів України.

До участі у заході запрошуються представники екологічних організацій, наукових установ, підприємств та організацій-водокористувачів, громадськість та ін.

Місце та час проведення заходу: 14.00, м. Київ, вул. Велика Васильківська, 8, зала засідань, 3 поверх.

Акредитація ЗМІ до 17:00 20 грудня 2017 року за тел. ‎(044) 246-71-40, відділ зв’язків з громадськістю та документообігу, e-mail: scwm@scwm.gov.ua.

Вперше зазначена гідрологічна інформація буде відкритою та доступною для будь-якого користувача мережі Інтернет. Кожен бажаючий матиме можливість у режимі он-лайн не тільки бачити, а і користуватись відомостями про водні об’єкти України. Зручна структура геопорталу дозволить візуально переглядати процеси та явища, які відбуваються на  конкретній території річкового басейну.

Функціонування геопорталу в тестовому режимі є першим вагомим кроком для впровадження багатофункціональної геоінформаційної системи про водні ресурси України.

Геопортал «Водні ресурси України» відкриває шлях до оновленої інформації про річки та інші водні об’єкти і відіграє важливу роль при розробці ефективних планів управління річковими басейнами.

 

версія для друку