українська російська англійська
Уряд затвердив типові положення "Про молодіжний центр" та "Про експертну раду при молодіжному центрі"
20.12.2017 | 14:55
МІНІСТЕРСТВО МОЛОДІ ТА СПОРТУ УКРАЇНИ

20 грудня на засіданні Уряду було розглянуто та схвалено проект постанови Кабінету Міністрів України "Про затвердження типових положень про молодіжний центр та про експертну раду при молодіжному центрі", активну участь у розробленні якого брали представники інститутів громадянського суспільства.

Вказаний нормативно-правовий акт затверджує типові положення про молодіжний центр та про експертну раду при молодіжному центрі. Окрім того, Раді Міністрів Автономної Республіки Крим, обласним, Київській та Севастопольській міським державним адміністраціям, органам місцевого самоврядування рекомендовано:

утворити з урахуванням соціальних потреб молодіжні центри та забезпечити організацію їх діяльності;

включити проекти та заходи молодіжних центрів до місцевих програм з реалізації державної молодіжної політики.

Вищевказані Типові положення затверджено з метою розвитку молодіжної інфраструктури в Україні як одного з пріоритетних напрямів державної молодіжної політики, зокрема мережі молодіжних центрів за європейським зразком. Це забезпечить створення умов для особистісного становлення, розвитку та соціальної активності молодих осіб, щоб вони залишались мешкати, працювати у громадах та брали активну участь у їх розбудові.

Слід відзначити, постановою Кабінету Міністрів України також передбачено, що в шестимісячний строк мають бути розроблені та затверджені в установленому порядку примірні штатні нормативи й умови оплати праці працівників молодіжного центру.

 

версія для друку