українська російська англійська
МІП у зоні АТО: На території Новоукраїнської сільської ради стабільно працює українське цифрове телебачення "Т2"
23.01.2018 | 16:23
Міністерство інформаційної політики України

Моніторингова місія Міністерства інформаційної політики України провела аналіз стану телерадіомовлення на території Новоукраїнської сільської ради Мар'їнського  району Луганської області.

"На території Новоукраїнської сільської ради добре працює лише цифрове телебачення "Т2". Ефірне мовлення працює нестабільно", - повідомляє радник Міністра з питань відновлення мовлення в зоні АТО, народний депутат України Олександр Бригинець, під головуванням якого здійснюється моніторингова місія.

Малик Тетяна Василівна, секретар Новоукраїнської сільради, розповіла, що село Новоукраїнка особливе: тут живуть переселенці з Полтавщини. "Школа в селі українська і всі розмовляють українською. Настрої тут дуже оптимістичні і проукраїнські", - сказала Тетяна Малик.

Нагадаємо, що за два роки роботи Комісії з питань забезпечення стабільного функціонування системи національного телебачення і радіомовлення при Міністерстві інформаційної політики України побудовано три телевежі: в Краматорську Донецької області (5 грудня 2016), в Чонгарі Херсонської області (17 березня 2017) та у Бахмутівці Луганської області (22 серпня 2017).

 

версія для друку