українська російська англійська
Учасники АТО цьогоріч пройдуть реабілітацію у Литві, - Дніпропетровська ОДА
12.02.2018 | 12:35
Дніпропетровська ОДА

Цьогоріч близько 20 бійців АТО пройдуть курс реабілітації у Литві. Планується, що перші двоє військових відправляться до балтійської країни вже цього місяця, повідомив голова Дніпропетровської ОДА Валентин Резніченко.

«До реабілітації бійців АТО підходимо комплексно – таке завдання Президента України Петра Порошенка. Для них – і оздоровлення в санаторіях, і лікування в спеціалізованому реабілітаційному центрі, і можливість пройти освітні курси, і творчі зустрічі, - зазначив голова Дніпропетровської ОДА Валентин Резніченко. - Допомагають й закордонні партнери. Понад три роки поранених на реабілітацію приймає Литва. За цей час у балтійській країні відновили здоров’я близько 150 хлопців».

Учасники АТО проходять реабілітацію у військовому госпіталі міста Друскінінкай. Він спеціалізується на травмах опорно-рухового апарату. Поправити здоров’я бійцям допомагають висококласні спеціалісти, лікувальні грязі, мінеральна вода, відновитися психологічно – тамтешні озеро та сосновий ліс.

Тривалість курсу лікування визначають індивідуально, в залежності від складності випадку.

Всі витрати на реабілітацію учасників АТО сплачує Литва. Проект втілюють Дніпропетровська ОДА, Почесне консульство Литви у Дніпрі та МОЗ Литви.

 

версія для друку