украинский русский английский
30 березня Олександр Вілкул проведе міжнародну конференцію "Пам'ять жива!"
29.03.2013 | 18:18
Прес-служба Вице-прем'єр-міністра

30 березня 2013 року Віце-прем’єр-міністр України Олександр Вілкул проведе міжнародну конференцію «Пам'ять жива!» за участі представників історичних пошукових організацій України, Росії, Білорусі.

Однією з ключових проблем функціонування пошукової діяльності є те, що наразі пошукові організації з різних країни не мають спільної бази даних щодо прізвищ перепохованих бійців, складно отримати інформацію щодо участі військових частин в тих чи інших бойових операціях. Також важко без спільної роботи встановити родичів загиблих та надати їм інформацію.

На конференції будуть запропоновані шляхи рішення та запропоновані спільні проекти до 70-річчя «Битви за Дніпро» та 70-річчя Великої перемоги.

У заході також візьмуть участь Міністр регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Геннадій Темник, відповідальний секретар Державної міжвідомчої комісії з питань увічнення пам’яті жертв війни та політичних репресій при Кабінеті Міністрів України Ярослав Жилкін, Перший заступник директора Українського інституту національної пам’яті з наукових та організаційних питань, член Державної міжвідомчої комісії з питань увічнення пам’яті жертв війни та політичних репресій при Кабінеті Міністрів України Володимир Кривошея.

Початок: 10:00.

Місце проведення: м. Київ, вул. Велика Житомирська, 9, Велика зала засідань, 4 поверх.

Акредитація ЗМІ до 09.30 30 березня 2013 року за телефонами: 098 017 17 17 та 099 176 09 45

версия для печати