українська російська англійська
МВС: У Полтавській області міліція вилучила 120 кілограмів маріхуани
22.10.2010 | 13:55
Прес-служба МВС

Понад 120 кілограмів маріхуани, готової до споживання і реалізації, правоохоронці вилучили у мешканця Лубен. Перетерту коноплю лубенчанин зберігав на горищі приватного будинку, в якому проживав із родиною.

Злочинну діяльність досвідчений кримінальник, який у 1995 та 2001 роках відбував покарання за незаконне зберігання зброї та викрадення автомобілів, було старанно маскував від стороннього ока.

Затриманню наркоділка передували три місяці документування його злочинної діяльності.

"В історії Полтавської області ще не було такої кількості готової маріхуани, вилученої працівниками міліції", – зазначив Олександр Рудяк, начальник УМВС.

Як зауважив головний міліціонер області, скромна, на перший погляд, цифра (більше 120 кілограмів) приховує кропітку роботу оперативних служб і серйозні збитки для ринку наркоторгівлі. Внаслідок спецоперації, ретельно спланованої і реалізованої оперативниками БНОНу, наркозлочинність збанкрутіла на 1 мільйон гривень (за цінами чорного ринку).

На даний час вирішується питання про обрання підозрюваному запобіжного заходу. За фактом злочину порушено кримінальну справу.

 

версія для друку