українська російська англійська
Держкомтелерадіо: Відбулася ротація складу громадської ради
22.10.2010 | 14:20
Прес-служба Держкомтелерадіо

Відбулося засідання громадської ради Держкомтелерадіо, на якому розглядалися організаційні питання: обрання голови та внесення змін до складу ради.

Свої повноваження склав голова громадської ради Юрій Артеменко у зв’язку з призначенням заступником Міністра культури та туризму України. Натомість головою громадської ради одностайно було обрано голову ради директорів асоціації «Незалежні регіональні видавці України», члена Ради директорів Всесвітньої газетної асоціації WAN-IFRA, віце-президента Асоціації видавців періодичної преси  України (УАВПП), віце-президента Гільдії редакторів Вінницької області  Олександра Човгана.

1993 року  в 19-річному віці Олександр Човган випустив перший номер вінницької газети «RIA», яка згодом стала базовою газетою однойменної медіа-корпорації, що є шостим за величиною медіа-холдінгом України. Нині Олександр Човган є президентом медіа-корпорацію  «RIA» (Вінниця),  власником і засновником кількох інтернет-порталів. Веде активну громадську роботу, репрезентує регіональних видавців у міжнародних медійних форумах в Україні і за кордоном.

Громадська рада вивела із свого складу членів, які через завантаженість не можуть приділяти належної уваги роботі в громадському дорадчому органі Держкомтелерадіо.

На засіданні розглянуто пропозиції та заяви щодо включення до складу  громадської ради Держкомтелерадіо нових членів.  Зокрема, президента громадської організації «Журналістська ініціатива» Людмили Мех, члена комісії «Чесна гра» Національного Олімпійського комітету України Олександра Мащенка, президента ВГО «Українська бібліотечна асоціація» Ірину Шевченко та президента Української асоціації видавців та книгорозповсюджувачів  Олександра Афоніна.

 

версія для друку