українська російська англійська
Держгірпромнагляд: Україна взяла участь у VIII засіданні Міждержавної ради СНД з промислової безпеки
22.10.2010 | 14:50
Прес-служба Держгірпромнагляду

У Єревані відбулося VIII засідання Міждержавної ради СНД з промислової безпеки, в якому взяли участь представницькі делегації з Білорусії, Росії, України, Молдови, Киргизії, Казахстану, Таджикистану та виконавчого комітету СНД. Представницьку делегацію від України очолив перший заступник Голови Держгірпромнагляду Геннадій Суслов.

В ході засідання розглянуті підсумки роботи за 2008-2010 роки, питання розвитку співробітництва в галузі забезпечення промислової безпеки та підготовки звіту Ради в 2011 році.

Учасники засідання також обговорили підписані раніше угоди, методи державного контролю за технічною безпекою, проаналізували техногенні катастрофи, які стались на територіях держав-учасниць, визначили подальші дії щодо забезпечення технічної безпеки.

Під час засідання були внесені пропозиції щодо подальшого розвитку і вдосконалення діяльності робочих груп Міжвідомчої ради в 2008-2010 роках.

За підсумками роботи учасники Ради прийняли ряд рішень щодо подальшої діяльності. Робочій групі, до складу якої входять українські фахівці, доручено підготувати пропозиції по внесенню змін до проекту угоди щодо визнання документів про підготовку, атестацію і сертифікацію персоналу у сфері промислової безпеки з урахуванням законодавства держав-членів СНД. 

 

версія для друку