українська російська англійська
Мінсім'ямолодьспорт: Равіль Сафіуллін зустрівся з лідерами всеукраїнських молодіжних та дитячих громадських організацій
22.10.2010 | 15:20
Прес-служба Мінсім'їмолодіспорту

22 жовтня 2010 року відбулася зустріч Міністра України у справах сім'ї, молоді та спорту Равіля Сафіулліна з лідерами всеукраїнських молодіжних та дитячих громадських організацій.

Окреслюючи основні досягнення у молодіжній сфері, Міністр поінформував про розвиток мережі молодіжних центрів праці. Равіль Сафіуллін нагадав, що діяльність молодіжних центрів праці зосереджена на працевлаштуванні молоді, профорієнтаційній роботі, перепідготовці та підвищенні кваліфікації молоді тощо.

На сьогодні забезпечено діяльність 19 обласних, 5 районних, 10 міських молодіжних центрів праці та 42 студентських секторів працевлаштування у вищих навчальних закладах.

Протягом І півріччя 2010 року центрами працевлаштовано 6 373 осіб та надано понад 33 тисячі консультаційних послуг.

Равіль Сафіуллін наголосив на важливості впровадження підприємницьких ініціатив молоді. Міністерство України у справах сім'ї, молоді та спорту, Державний комітет України з питань регуляторної політики та підприємництва спільно з місцевими органами виконавчої влади дванадцять років поспіль проводять Всеукраїнський  конкурс бізнес-планів підприємницької діяльності серед молоді. Загалом у конкурсі взяли участь понад 10 тисяч юнаків та дівчат.

У цьому році близько 50 тисяч молодих осіб були залучені до роботи у понад двох тисячах трудових загонах.

За словами Міністра, першими кроками на шляху впровадження здорового способу життя повинні стати забезпечення доступних і якісних соціальних послуг, впровадження якісної соціальної реклами, розширення мережі спортивних майданчиків.

Равіль Сафіуллін повідомив, що на сьогодні підписано 56 наказів про надання у 2010 році фінансової підтримки молодіжним та дитячим громадським організаціям за результатами проведеного конкурсу проектів програм. Повністю або частково профінансовано 51 програму на суму 2 мільйони 392 тисяч гривень, що становить 48 % від загальної суми на 2010 рік – 5 мільйонів гривень.  

 

 

 

версія для друку