українська російська англійська
Держкомпідприємництво погодило внесення змін до законодавства, що спрощують процедуру реєстрації фермерського господарства
22.10.2010 | 15:40
Прес-служба Держкомпідприємництва

Держкомпідприємництво погодило поданий Мінагрополітики законопроект, який   спрощує  процедуру реєстрації фермерського господарства та скорочує кількість дозвільних документів, необхідних для початку підприємницької діяльності  в сфері сільського господарства.

Якщо раніше бажаючий створити фермерське господарство мав пройти відбір у професійній комісії з питань створення фермерських господарств, склад якої формувався районною чи міською радою, то після прийняття законопроекту, згадана норма буде виключена.

Громадяни, зацікавлені в розвитку власного фермерського господарства, повинні будуть подати клопотання про виділення їм земельної ділянки та подати документи про наявність досвіду роботи у сільському господарстві або необхідної сільськогосподарської освіти. Такі зміни, на думку фахівців, поліпшать умови для започаткування виробництва сільгосппродукції і розвитку фермерського господарства.

 

версія для друку