українська російська англійська
Мінтрансзв'язку: В Україні буде оновлено рятувальний флот
22.10.2010 | 16:45
Прес-служба Мінтрансзв'язку

Перший катер, який замовило Мінтрансзв’язку, приступить до чергування вже у січні. Про це повідомив Міністр транспорту та зв’язку Костянтин Єфименко:

«Оновлення рятувального флоту – це не просто розмови. Вже у січні 2011 року на чергування заступить перший катер, а у травнідругий».

Таким чином, протягом 2011 року судна вже будуть виконувати свої завдання у акваторії України.

Катери прибудуть у рамках програми оновлення аварійно-рятувального флоту. Загалом програмою передбачено закупівлю двох важких аварійно-рятувальних катера (проект Patrol 150) та трьох легких аварійно-рятувальних катера (проект Boomeranger C-1100 SAR RIB). Відповідний контракт був підписаний наприкінці липня з ДП «Дельта-лоцман».

Крім того, планується придбання у лізинг гелікоптера морського базування для пошуку і рятування на морі та криголамний рятувальний комплекс для Азовського моря і Керченської протоки з можливістю базування цього гелікоптеру.

Головним підрядником замовлення є суднобудівна компанія Baltic Workboats AS (Естонія). Програма оновлення аварійно-рятувального флоту України передбачає фінансування, будівництво та введення в експлуатацію протягом 2011 року для покриття усієї зони відповідальності України.

 

версія для друку