українська російська англійська
МЗС: Данія зацікавлена в реалізації інфраструктурних проектів в Україні
25.10.2010 | 09:15
Прес-служба МЗС

Заступник міністра закордонних справ України Віктор Майко на чолі делегації ділових кіл України перебуває з робочим візитом в Данії, у рамках якого взяв участь в роботі українсько-датського бізнес-форуму.

Віктор Майко ознайомив учасників бізнес-форуму зі станом українсько-датського торговельно-економічного співробітництва, наголосив на важливості розвитку інвестиційного співробітництва з Україною та започаткуванні нових спільних проектів в сферах інфраструктурного будівництва, логістики, текстильної та харчової промисловості, використання відновлюваної енергетики та впровадження сучасних високотехнологічних розробок.

Сторони висловили готовність активізувати українсько-датське торговельно-економічне співробітництво з урахуванням висловлених пропозицій та нових підходів у реалізації інвестиційної політики в Україні.

 За результатами зустрічей було досягнуто домовленості про організацію візиту до України представників датських компаній, зацікавлених у реалізації інфраструктурних проектів у рамках підготовки  до чемпіонату Європи з футболу Євро-2012, співробітництві в галузі сільського господарства та відновлювальної енергетики.

 

версія для друку