українська російська англійська
Мінприроди: У рамках екологічного форуму "Довкілля-2010" відбудеться прес-конференція Міністра Кабінету Міністрів України Анатолія Толстоухова та Міністра охорони навколишнього природного середовища Миколи Злочевського
25.10.2010 | 11:10
Прес-служба Мінприроди

26-28 жовтня 2010 року в Києві відбудеться Міжнародний екологічний форум «Довкілля 2010». Під час роботи форуму пройдуть наукові екологічні конференції, міжнародні виставки природоохоронної тематики, круглі столи та бізнес-форум «Соціально-екологічна відповідальність бізнесу – необхідна передумова переходу України до збалансованого (сталого) розвитку». До участі у заході запрошені вищі посадові особи держави, представники посольств іноземних держав в Україні, міністри, академіки НАН України, представники бізнесу та громадськості.

26 жовтня 2010 року о 12:00 в рамках проведення форуму відбудеться прес-конференція за участі Міністра Кабінету Міністрів України, координатора Форуму Анатолія Толстоухова та Міністра охорони навколишнього природного середовища України Миколи Злочевського на тему: «Збалансований (сталий) розвиток України – пріоритет національної політики».

Прес-конференція відбудеться у Міжнародному виставковому центрі (виставковий павільйон №1, вхід від метро Лівобережна) за адресою: Броварський проспект, 15.

 

версія для друку