українська російська англійська
Мінтрансзв'язку: Головавтотрансінспекція провела посилені рейди автоперевізників у Донецькій області
25.10.2010 | 14:45
Прес-служба Мінтрансзв'язку

Головавтотрансінспекція Міністерства транспорту та звязку України перевірила понад 500 маршруток на автошляхах Донецької області.

З 13 по 16 жовтня року 2010 в містах Донецьк, Слов’янськ, Маріуполь Добропілля та Мангуш спільно з співробітниками УДАІ УМВС України в Донецькій області із залученням державних інспекторів територіальних управлінь Головавтотрансінспекції у Дніпропетровській, Харківській, Запорізькій, Луганській та Донецькій областях здійснено посилені заходи державного контролю за додержанням автомобільними перевізниками вимог законодавства України про автомобільний транспорт. Під час рейду особлива увага приділялась роботі з попередження та недопущення незаконної діяльності автоперевізників, забезпеченню безпеки автоперевезень.

У результаті проведеної роботи перевірено понад 500 автотранспортних засобів, що використовуються для перевезення пасажирів, у тому числі автоперевізниками, які маскують свою діяльність під регулярні спеціальні та нерегулярні пасажирські перевезення. Виявлено 309 порушень законодавства про автомобільний транспорт, за фактом яких складено 230 відповідних актів проведення перевірки і за результатами розгляду яких до автоперевізників-порушників будуть застосовані фінансові санкції на загальну суму понад 125 тисяч гривень.

 

версія для друку