українська російська англійська
ДПА: Вилучено велику партію одягу китайського виробництва, що перевозився як будівельні матеріали
25.10.2010 | 15:15
Прес-служба ДПА

Працівники відділення боротьби з незаконним обігом підакцизних товарів оперативного управління податкової міліції ДПА у Закарпатській області вилучили велику партію товарів іноземного виробництва, яку незаконно перевозили по території Закарпаття

Так, на автошляху "Чоп-Київ" у районі міста Свалява був зупинений вантажний автомобіль "ДАФ" з причепом. Водій автомобіля (мешканець Донецької області) надав товарно-транспортну накладну, згідно з якою  нібито здійснюється перевезення будівельних матеріалів та виробів з деревини. Відправником зазначалося ужгородське товариство з обмеженою відповідальністю, отримувачем    сумське товариство.

Під час огляду з’ясувалося, що насправді перевозився асортимент нового чоловічого та жіночого одягу китайського виробництва (близько 27 тисяч одиниць одягу, запакованих у 211 поліетиленових тюків): брюки, джинси, куртки, комбінезони, жакети, кофти, пальто, светри, шуби з натурального хутра.

Водій завантажився у Закарпатській області і, за його словами, про вміст тюків нічого не знав. Крім того, він надав податковим міліціонерам ще десять декларацій на внутрішні перевезення, відповідно до яких вантаж мав бути доставлений у десять різних міст України.

Товарно-матеріальні цінності орієнтовною вартістю 3 мільйони гривень вилучені і знаходяться на зберіганні.

 

 

версія для друку