українська російська англійська
Мінтрансзв'язку: Костянтин Єфименко виступає за обладнання пасажирських автобусів обмежувачами швидкості та ременями безпеки
25.10.2010 | 12:50
Преc-служба Мінтрансзв'язку

Автобуси, що здійснюють пасажирські перевезення на міжміських та міжнародних маршрутах, мають бути обладнані обмежувачем швидкості, а пасажирські сидінняременями безпеки.

Міністр наголосив на необхідності посилити увагу до технічного стану рухомого складу пасажирського автотранспорту загального користування. Адже, як свідчить аналіз причин ДТП, 97% усіх пригод скоюється внаслідок порушення Правил дорожнього руху.

Костянтин Єфименко заявив, що нагальною потребою є проведення спільного з Департаменту ДАІ МВС засідання для проведення скоординованої інформаційно-аналітичної роботи по вивченню причин ДТП, особливо тих, що призвели до тяжких наслідків, та важелів впливу щодо їх недопущення.

Заступник начальника Департаменту ДАІ МВС Сергій Будник висловив підтримку такій ініціативі Міністра транспорту та зв’язку. Він зазначив, що останнім часом між ДАІ та Мінтрансзв’язку налагодилась конструктивна співпраця і в частині підготовки нормативно-правових документів, і в частині оперативного реагування, зокрема, проведення спільних з Головавтотрансінспекцією заходів з державного контролю за дотриманням автоперевізниками вимог галузевого законодавства.

Державтотрансадміністрації також доручено спільно з Головавтотрансінспекцією та обласними, Київською та Севастопольскою міськими адміністраціями до 20 грудня 2010 року здійснити моніторинг виданих паспортів регулярних автобусних маршрутів, які проходять через залізничні переїзди, не обладнані переїзною сигналізацією та автоматичними шлагбаумами.

 

версія для друку