українська російська англійська
Мінтрансзв'язку створило комісію з питань спрощення процедур контролю вантажів у морських портах
25.10.2010 | 17:30
Прес-служба Мінтрансзв'язку

Створено комісію з питань спрощення процедур контролю вантажів, пасажирів та транспортних засобів у морських торговельних портах. Відповідне розпорядження затвердив Кабінет Міністрів України.

Результатами роботи комісії буде скорочення часу огляду і перевірки вантажів, а також зменшення збитків, що несуть представники бізнесу та портів у зв’язку з простоєм транспортних засобів. Згідно з документом, комісія внесе до Кабінету Міністрів пропозиції щодо скорочення обсягів фізичного контролю вантажів, осіб та транспортних засобів; скорочення кількості контролюючих органів, що беруть участь у контролі та оформленні осіб, вантажів та транспортних засобів; перегляду стандартів, що використовуються під час оформлення осіб, вантажів та транспортних засобів контролюючими органами з метою їх приведення до стандартів провідних країн Європейського Союзу тощо.

Очолив Комісію з питань спрощення процедур контролю вантажів, пасажирів та транспортних засобів в морських торговельних портах України заступник Міністра транспорту та зв’язку України Олег Бондар. До її складу увійшли представники Державної митної служби України, Департаменту охорони державного кордону, Міністерства аграрної політики України, Державного комітету ветеринарної медицини, Головної державної інспекції з карантину рослин України, Державної екологічної інспекції України, головний державний санітарний лікар водного транспорту України, головний лікар центральної санітарно-епідеміологічної станції на водному транспорті, Служби безпеки України, Державної податкової адміністрації України, Міністерства внутрішніх справ України, Державного комітету України з питань регуляторної політики та підприємництва, Міністерства економіки України.

 

версія для друку