українська російська англійська
Міноборони: 23 жовтня на збірному пункті Київського міського військового комісаріату відбудуться урочисті проводи призовників міста Києва та області до лав Збройних Сил України
25.10.2010 | 15:50
Прес-служба Міноборони

Завтра, 23 жовтня, на збірному пункті Київського міського військового комісаріату відбудуться урочисті проводи призовників м. Києва та області до лав Збройних Сил України.

Планується, що в урочистостях візьмуть участь представники Київської міської та обласної державних адміністрацій, ветерани війни, члени громадських організацій.

130 молодих киян та 70 представників області будуть урочисто відправлені до лав Збройних Сил України виконувати конституційний обов’язок щодо захисту держави.

Програмою урочистого заходу передбачено урочистий мітинг, концерт учасників художньої самодіяльності, брифінг для представників ЗМІ, огляд роботи медичної комісії.

Загалом протягом призовної кампанії “Осінь – 2010” 750 юнаків міста Києва розпочнуть виконання особливо відповідального та почесного державного обов’язку – службу у Збройних Силах та інших військових формуваннях України.

 

версія для друку