українська російська англійська
МЗС: 25-26 жовтня 2010 року Міністр закордонних справ України Костянтин Грищенко перебуває з робочим візитом у Брюсселі
25.10.2010 | 12:30
Прес-служба МЗС

У ході візиту буде проведена традиційна щорічна зустріч Україна-ЄС на рівні міністрів закордонних справ. Делегацію ЄС очолюватиме Високий представник ЄС у закордонних справах та безпековій політиці, Віце-президент Європейської Комісії Кетрін Ештон. Участь у зустрічі також візьме Комісар ЄС з питань розширення та Європейської політики сусідства Штефан Фюле. Зустріч буде присвячена обговоренню актуальних питань внутрішнього розвитку України та ЄС, пріоритетних напрямів співробітництва між Україною та ЄС, а також регіональних та міжнародних питань, що становлять спільний інтерес.

Міністр закордонних справ України Костянтин Грищенко також зустрінеться з Комісаром з питань внутрішніх справ Сесілією Мальстрьом для обговорення проблематики розвитку безвізового діалогу Україна-ЄС.

Зустрічі Міністра з представниками ключових політичних сил Європейського Парламенту будуть присвячені обговоренню питань внутрішньополітичного розвитку України, зокрема, ходу підготовки до місцевих виборів 31 жовтня ц.р., продовженню конституційної реформи тощо.

Під час перебування в Брюсселі Міністр візьме участь у публічному заході, організованому Центром європейських політичних досліджень та Фондом Дж.Маршалла. У своїй промові Костянтин Грищенко окреслить пріоритети зовнішньої політики нашої держави.

З Міністром закордонних справ Бельгії Стевеном Ванакере обговорюватиметься поточний стан та перспективи двостороннього українсько-бельгійського співробітництва.

У ході візиту керівник зовнішньополітичного відомства дасть низку інтерв’ю представникам ЗМІ.

 

 

версія для друку