українська російська англійська
Мінтрансзв'язку: "ДержавтотрансНДІпроект" презентує експерименти з підвищення безпеки пасажирських перевезень
26.10.2010 | 11:20
Прес-служба Мінтрансзв'язку

27 жовтня до 80-літнього ювілею флагману української науки в автомобільній галузі ДП «ДержавтотрансНДІпроект» відбудеться Міжнародна науково-технічна конференція «Автомобільний транспорт України. Сучасний стан та стратегія розвитку».

У фокусі уваги конференції – стратегічні напрямки удосконалення управління автомобільним транспортом, підвищення безпечності, екологічності, енергоефективності транспортних процесів, підвищення конкурентоспроможності національних перевізників, експортного потенціалу, проблеми адаптації транспортного законодавства України  із законодавством Європейського Союзу.

Програмою передбачено прес-конференцію з питань підвищення безпеки перевезень пасажирів громадським транспортом та впровадження європейських екологічних норм для автомобільного транспорту.

Випробувальні лабораторії Інституту продемонструють експеримент з перевірки безпеки конструкції пасажирського автобуса та ролі обмежувачів швидкості та ременів безпеки. Також фахівці Інституту продемонструють процеси випробувань автомобільних транспортних засобів та двигунів відповідно до норм Євро 2…5, буде наочно показано процес зважування твердих часток, які відповідальні за 90% випадків втрати здоров’я людей, що мешкають у великих містах.

  Прес-конференція відбудеться об 11:45 за адресою: м. Київ, проспект Перемоги, 57. Телефони для довідок: 455-67-75, 201-08-12.

 

версія для друку