українська російська англійська
Мінсім'ямолодьспорт: Підписано Міжурядовий українсько-канадський Меморандум про молодіжні обміни
26.10.2010 | 14:15
Прес-служба Мінсім'їмолодіспорту

25 жовтня 2010 року в Києві за присутності Президента України Віктора Януковича та Прем’єр-міністра Канади Стівена Гарпера Міністр України у справах сім'ї, молоді та спорту Равіль Сафіуллін та Надзвичайний і Повноважний Посол Канади в Україні Даніель Карон підписали Меморандум про взаєморозуміння між Урядом України та Урядом Канади про молодіжні обміни.  

Метою цього Меморандуму є спрощення та полегшення адміністративних процедур, проходженню яких підлягають громадяни однієї країни, коли вони мають намір в’їхати та тимчасово проживати на території іншої країни для покращення своїх знань мови, культури та суспільства за допомогою досвіду подорожей, проживання і праці.

Відповідно до тексту документу, користуватися перевагами мають право громадяни, зокрема випускники вищих навчальних закладів, які хочуть отримати досвід роботи у країні за наявності попередньо погодженого контракту.

Під дію Меморандуму підпадають студенти вищих навчальних закладів у своїй країні, які прагнуть пройти частину навчальної програми в у іншій країні або одержати роботу за попередньо погодженим робочим контрактом, безпосередньо пов’язаним зі сферою їхнього навчання.

Привілеї передбачені також тим, хто хоче подорожувати з тимчасовим працевлаштуванням.

Право користуватися перевагами цього Меморандуму матимуть особи віком від 18 до 35 років, які мають українське або канадське громадянство.

 

версія для друку