українська російська англійська
Мінсім'ямолодьспорт: Міністр Равіль Сафіуллін взяв участь у відкритті Кубка Європи з боксу
26.10.2010 | 15:10
Прес-служба Мінсім'їмолодіспорту

22 жовтня 2010 року в харківському Палаці спорту "Локомотив" відбулася офіційна церемонія відкриття першого в історії любительського боксу боксерського турніру «Кубок Європи» серед чоловіків.

В урочистостях взяли участь Міністр України у справах сім’ї, молоді та спорту Равіль Сафіуллін, виконуючий обов’язки Харківського міського голови Геннадій Кернес, президент Федерації боксу України Володимир Прудивус.

Офіційну частину словами привітання від Президента України Віктора Януковича, учасникам першого «Кубка Європи» розпочав Міністр України у справах сім’ї, молоді та спорту Равіль Сафіулін.

У тексті привітання зазначалося, що Україна завжди славилася людьми, чия спортивна майстерність гармонійно поєднується з патріотизмом та любов’ю до Батьківщини.

"Відстоювати честь держави у чесному суперництві з найсильнішими боксерами п’ятнадцяти європейських країн - це почесна та відповідальна місія", - наголошувалось у привітанні.

 Від себе Міністр України у справах сім’ї, молоді та спорту додав, що проведення Кубка Європи з боксу в Україні свідчить про те, що українці є одними із світових лідерів у цьому виду спорту.

Також Равіль Сафіуллін нагородив відомих українських тренерів Валерія Гойфмана та Леоніда Задорожного почесними грамотами Міністерства за вагомий особистий внесок у розвиток спорту в Україні.

 

 

версія для друку