українська російська англійська
Мінсім'ямолодьспорт: В Києві проаналізували участь молоді в державотворчих процесах
26.10.2010 | 16:40
Прес-служба Мінсім'їмолодіспорту

21 жовтня 2010 року відбулося засідання дискусійної студії "Як активізувати участь молоді в державотворчих процесах?". Захід організовано Державним інститутом розвитку сім’ї та молоді спільно з Регіональним представництвом Фонду імені Еберта в Україні та Українським центром політичного менеджменту.

Участь у дискусійній студії взяли близько 50 осіб – провідних науковців, експертів у сфері молодіжної політики, представників молодіжних громадських організацій.

Робота проходила за тематичними напрямами: "Сучасна молодь: яка вона?" присвячений цінностям сучасної української молоді, їхнього впливу на формування політичної активності, соціальній мобільності молодих людей. Та "Участь молоді у процесах державотворення", спрямований на розгляд питань молодіжних ініціатив та можливостей їхньої реалізації, європейського досвіду та проблем адаптації в Україні молодіжного парламентаризму. Йшлося також і про шляхи налагодження ефективної співпраці та комунікації молодіжних організацій із урядовими установами.

На секції "Молодь для держави чи держава для молоді?" обговорено роль молодіжних організацій в системі громадського контролю. Учасники заходу запропонували формувати новий управлінський капітал із залученням потужного потенціалу молоді.

 

версія для друку