українська російська англійська
Міністерство юстиції передало до Державного реєстру виборців уточнені дані щодо більше 147 тисяч громадян
26.10.2010 | 16:20
Прес-служба Мін'юсту

Станом на 26 жовтня 2010 року органами Міністерства юстиції України передано до органів ведення Державного реєстру виборців уточнюючі дані щодо понад 147 тисяч виборців. Про це повідомив Міністр юстиції Олександр Лавринович.

За словами Міністра юстиції, органами юстиції було здійснено подання про виборців, які померли, а також про виборців, які змінили прізвище, ім’я, по батькові, дату або місце народження.

Міністр юстиції нагадав, що відповідно до статті 30 та 32 Закону України «Про вибори депутатів Верховної Ради Автономної Республіки Крим, місцевих рад та сільських, селищних, міських голів» уточнені відомості про виборців подаються до органу ведення Державного реєстру виборців не пізніш як за 25 днів до дати виборів. 

Так, 5 жовтня відділами державної реєстрації актів цивільного стану Міністерства юстиції було здійснено подання до відповідних органів ведення Державного реєстру виборців відомостей про виборців, які померли, а також про виборців, які змінили прізвище, ім’я, по батькові, дату або місце народження за період з дня останнього уточнення Реєстру.

20 жовтня  відділами державної реєстрації актів цивільного стану було надано додаткову інформацію про виборців, які померли, а також про виборців, які змінили прізвище, ім’я, по батькові, дату або місце народження з 5 по 20 жовтня 2010 року.

Кількість змін, переданих органам юстиції до Державного реєстру виборців (за період, який минув з дня останнього подання уточнюючих відомостей), стосується понад 147 тисяч осіб.

 

версія для друку