українська російська англійська
Мінфін: Відбулася презентація Віртуального університету Міністерства фінансів України
26.10.2010 | 16:40
Прес-служба Мінфіну

Міністерство фінансів презентувало новий інструмент удосконалення практики управління державними фінансамиВіртуальний університет Міністерства фінансів України. Презентація університету відбулася під головуванням Міністра фінансів України Федора Ярошенка.

У своїй доповіді Міністр фінансів зауважив, що, керуючись Програмою Президента, було розроблено стратегію Державного бюджету та визначено основні цінностістабілізація системи державних фінансів, розв’язання проблеми відшкодування ПДВ, швидке надолуження відставання у підготовці до ЄВРО-2012 та загальне зростання доходів громадян.

Розпочаті в Україні економічні реформи, серед яких бюджетна та податкова, дають усі можливості для побудови якісно нової системи державних фінансів, яка відповідає вимогам часу та очікуванням українського народу.

Результатом роботи Віртуального університету стане поява державних фінансових менеджерів. Кожен державний службовець, який працює у сфері державних фінансів, оволодіє інноваційними технологіями управління, стане експертом у сфері ефективного формування та використання державних фінансових ресурсів.

Робота Віртуального університету Міністерства фінансів України буде спрямована на перепідготовку фахівців, що працюють в системі державних фінансів, а також усіх зацікавлених сторін у вивченні питань організації бюджетного процесу за новими Бюджетним і Податковим кодексами України.

 

версія для друку