українська російська англійська
Міноборони: Розпочалася процедура сертифікації військовослужбовців, які проходять підготовку до виконання миротворчих завдань у Ліберії
26.10.2010 | 17:25
Прес-служба Міноборони

На базі 11-го окремого полку армійської авіації 79-ї окремої аеромобільної бригади командування Сухопутних військ Збройних Сил України, що дислокована на Херсонщині, розпочалася процедура сертифікації військовослужбовців, які проходять підготовку до виконання миротворчих завдань у Ліберії у складі 56-го окремого вертолітного загону ЗС України нової, 14-ї ротації.

Для перевірки готовності підрозділів, визначених для чергової  ротації, до місця підготовки миротворчого контингенту прибула комплексна комісія на чолі з начальником штабу – першим заступником командувача Об’єднаного оперативного командуванням ЗС України генерал-майором Олександром Сирським. До складу комісії увійшли офіцери Об’єднаного оперативного командування Збройних Сил України, Головної інспекції Міністерства оборони України та представники Генерального штабу Збройних Сил України.

Згідно плану підготовки Збройних Сил України, комплексна комісія протягом п’яти днів визначатиме ступінь готовності 56-го окремого вертолітного загону до виконання миротворчих завдань.

Сьогодні, 26 жовтня, для наземного особового складу, а також для льотного складу нової ротації 56-го окремого вертолітного загону відбулися контрольні заняття з вогневої підготовки.

 

версія для друку