українська російська англійська
МЗС: Розпочався робочий візит Міністра закордонних справ України до ФРН
27.10.2010 | 11:25
Прес-служба МЗС

Із зустрічі з керівництвом і членами Німецько-української міжпарламентської групи Бундестагу 27 жовтня 2010 року розпочався короткочасний візит до столиці Німеччини Міністра закордонних справ України Костянтина Грищенка.

Програмою візиту передбачено зустрічі Глави МЗС України з радником федерального канцлера з питань зовнішньої та безпекової політики Крістофом Хойсгеном, а також представниками фракції ХДС/ХСС Бундестагу, які відповідають за зовнішньополітичні та безпекові питання, зокрема в контексті інтеграції України до ЄС.

У рамках візиту Костянтин Грищенко зустрінеться з представниками німецьких політичних, ділових та експертних кіл у Німецькому товаристві зовнішньої політики за сприяння Східного комітету німецької економіки. Тема бесіди – «Україна на шляху модернізації та європейської інтеграції».

У стінах Представництва Європейської комісії біля Бранденбурзьких воріт глава МЗС України виступить перед численними представниками німецьких урядових, парламентських і ділових кіл, а також ЗМІ з публічною промовою на тему «Україна-ЄС: новий етап співробітництва».

В ході візиту заплановано інтерв’ю Міністра членам редакції одного з авторитетних німецьких видань – газети «Вельт». 

 

версія для друку