українська російська англійська
Мінтрансзв'язку: Україна й Росія підписують Угоду про співробітництво в морському та авіаційному пошуку і рятуванні на Чорному та Азовському морях
27.10.2010 | 12:30
Прес-служба Мінтрансзв'язку

Сьогодні, 27 жовтня, буде підписано Угоду між Кабінетом Міністрів України та Урядом Російської Федерації про співробітництво в морському та авіаційному пошуку і рятуванні на Чорному та Азовському морях. Про повідомили Міністр транспорту та зв’язку України Костянтин Єфименко та Міністр транспорту Російської Федерації Ігор Левітін за підсумками восьмого засідання Підкомісії з питань транспорту Комітету з питань економічного співробітництва РФ та України.

«Це перший подібний договір між нашими країнами за останні чотири роки і він знаменує початок плідної співпраці у транспортній галузі», –наголосив Костянтин Єфименко.

Нагадаємо, 25 жовтня проект Угоди про співробітництво в морському та авіаційному пошуку і рятуванні на Чорному та Азовському морях було схвалено Кабінетом Міністрів України, а Костянтин Єфименко був уповноважений на її підписання від України.

 

версія для друку