українська російська англійська
Держкомінформнауки: Підведено підсумки роботи IV засідання українсько-австрійської Змішаної Комісії з питань науково-технічного співробітництва
27.10.2010 | 14:20
Прес-служба Держкомінформнауки

Завершено роботу IV засідання українсько-австрійської Змішаної Комісії з питань науково-технічного співробітництва.

За результатами засідання було підписано протокол, робочу програму з науково-технічного співробітництва на 2011-2012 роки, прийнято до фінансування низку спільних науково-дослідних проектів, які  будуть підтримуватися обома сторонами протягом 2011-2012 років. Ці проекти стосуються різних сфер науки і технологій, зокрема медицини, фізики, хімії, біології.

Сторони досягли домовленості, що в травні 2011 року в Києві буде проведено українсько-австрійський семінар «Дні науки».

Як вже раніше повідомлялося, від австрійської сторони до складу Змішаної Комісії увійшли Надзвичайний і Повноважний Посол Республіки Австрія пан Вольф-Дітріх Хайм та Посланець Федерального міністерства європейських та міжнародних справ Республіки Австрія Д-р Ганс-Марті Віндіш-Гретц. Україну в комісії представляють Голова Державного комітету  України з питань науки,  інновацій та інформатизації, академік НАН України Володимир Семиноженко, Перший  заступник Голови Державного комітету України з питань науки, інновацій та інформатизації, академік НАНУ Борис Гриньов та інші.

 

версія для друку