українська російська англійська
Держкомпідприємництво: Переліки питань, які зможуть перевіряти контролюючі органи, будуть вивішені на їхньому сайті
27.10.2010 | 16:55
Прес-служба Держкомпідприємництва

Міністерства і відомства розробляють вичерпні переліки тих питань, з яких вони можуть проводити перевірки. Ці списки разом із уніфікованими формами актів будуть оприлюднені на офіційних сайтах органів виконавчої влади. Тож підприємець зможе ознайомитись із переліком питань, які матиме право перевіряти контролер. Проведення перевірки з будь-яких інших питань, не зазначених у переліку, буде заборонено.

Такі норми запроваджуються розпорядженням Кабінету Міністрів України. Ініціатором цього був Державний комітет підприємництва.

На погодження до комітету вже надходять проекти переліків питань та уніфікованих форм. Вже оприлюднили проекти відповідних наказів Міністерство культури та туризму, Мінпаливенерго, Міністерство охорони здоров’я, Державна служби спеціального зв’язку та захисту інформації України, Державний комітет водного господарства, Державний комітет лісового господарства.

Наразі триває громадське обговорення цих проектів. Тож бізнес-асоціації та громадяни можуть надсилати розробнику або Держкомпідприємництву свої зауваження щодо цих документів і впливати таким чином на формування переліку питань, які підлягають перевіркам.

Надалі на офіційному сайті Держкомпідприємництва буде узагальнена та опублікована зведена інформація про перелік питань, які зможуть перевіряти  всі міністерства та відомства України.  

 

 

версія для друку