українська російська англійська
Мінприроди: Складна екологічна ситуація в Україні вимагає прийняття нової національної екологічної політики
27.10.2010 | 17:15
Прес-служба Мінприроди

27 жовтня 2010 року в рамках проведення Міжнародного екологічного Форуму «Довкілля-2010» відбулася міжнародна науково-практична конференція «Національна екологічна політика в контексті європейської інтеграції України».

На конференції з доповіддю виступив заступник Міністра Іван Макаренко.

«Складна екологічна ситуація в Україні вимагає негайного розроблення та прийняття нової національної екологічної політики», – заявив заступник Міністра.

Іван Макаренко підкреслив, що «сьогодні виникла потреба у новому  стратегічному документі, що враховував  би сучасні соціально-економічні та суспільно-політичні процеси на глобальному регіональному і національному рівнях, а також відповідав інтересам українського суспільства».

Проект Закону України «Про Стратегію національної екологічної політики на період до 2020 року», який знаходиться на розгляді Верховної Ради України», є важливим політичним документом, який визначено пріоритетним заходом діяльності  з питань співробітництва між Україною та ЄС і є важливою передумовою підписання Угоди  «Про асоціацію між Україною та ЄС».

Західні партнери підтримали стратегічну мету України щодо асоціації з Європейським Союзом, підтверджену Прем’єр-Міністром України Миколою Азаровим під час представлення в парламенті проекту Закону України «Про засади внутрішньої і зовнішньої політики».

Прийнято рішення про надання Європейською комісією бюджетної підтримки природоохоронному сектору України у  розмірі 35 мільйонів євро та міжнародної технічної допомоги.

 

версія для друку