українська російська англійська
ДПА: Платники податків переважно оскаржують суми податкових зобов'язань з податку на додану вартість
27.10.2010 | 17:45
Прес-служба ДПА

За повідомленням Департаменту апеляцій ДПА України, за 9 місяців 2010 року до ДПА України від платників податків за процедурою адміністративного оскарження визначених податкових зобов’язань надійшло 4252 скарги, що свідчить про надання переваги  платників такому способу оскарження перед судовим способом оскарження. Водночас слід зазначити, що показник обґрунтованих скарг зменшився.

Аналіз розгляду скарг платників податків свідчить, що переважно оскаржувалися суми податкових зобов’язань з податку на додану вартість, податку на прибуток та рішення про застосування штрафних (фінансових) санкцій за порушення розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг.

Загалом в Україні за розглядом скарг платників податків в адміністративному порядку у січні-вересні 2010 року  задоволено 2536 із 14085 розглянутих оскаржених податкових повідомлень-рішень органів державної податкової служби, або кожне  шосте.  У 612 випадках розглянутих оскаржених податкових повідомлень-рішень було збільшено суми податкових зобов’язань.

 

версія для друку