українська російська англійська
Мін'юст: Кабмін затвердив новий порядок залучення громадськості до формування та реалізації державної політики
27.10.2010 | 16:30
Прес-служба Мін'юсту

Кабінет Міністрів України схвалив порядок проведення консультацій з громадськістю з питань формування та реалізації державної політики. Як повідомив Міністр юстиції Олександр Лавринович, відповідний проект урядової постанови був розроблений Міністерством юстиції та ухвалений 27 жовтня на засіданні Уряду.

Олександр Лавринович пояснив, що потреба ухвалити новий порядок залучення громадськості до формування та реалізації державної політики виникла у зв’язку з проблемами, про які заявляли громадські ради при органах виконавчої влади після прийняття постанов Кабінету Міністрів України від 26 листопада 2009 року № 1302 “Про додаткові заходи щодо забезпечення участі громадськості у формуванні та реалізації державної політики” та від 6 січня 2010 року № 10 “Про затвердження Порядку залучення громадян до формування та реалізації державної політики”.

Виявилось, що окремі положення постанов № 1302 і № 10 і, зокрема, порядок формування громадських рад при органах виконавчої влади не знайшли підтримки у переважної більшості громадськості, оскільки вони унеможливлюють процедуру формування цих рад.

Міністр юстиції повідомив, що під час розробки нової постанови Кабінету Міністрів документ був доопрацьований з урахуванням пропозицій представників інститутів громадянського суспільства, висловлених ними під час консультацій 13 травня 2010 року.

 

 

версія для друку