українська російська англійська
Мінтрансзв'язку: Укроморрічфлот готується перейти на автоматичну систему обміну інформацією з портами
27.10.2010 | 12:15
Прес-служба Мінтрансзв'язку

Отримувати оперативну інформацію з портів можна буде за лічені секунди. За дорученням Міністра транспорту та зв’язку Костянтина Єфименка готується до введення в експлуатацію інформаційно-аналітична логістична система морського і річкового транспорту.

Розробкою і впровадженням системи займається Державна адміністрація морського і річкового транспорту (Укрморрічфлот) та Інформаційно-аналітичний центр  морського і річкового транспорту.

На переконання розробників, головною перевагою програми стане можливість отримання оперативної інформації від портів у режимі реального часу. Нині інформаційні потоки між підприємствами та Укрморрічфлотом здійснюються переважно в паперовому вигляді.

«Програма передбачає можливість оперативного надходження стандартизованої звітної інформації від підприємств галузі», - підкреслив голова Укрморрічфлоту Сергій Крижанівський.

Таким чином, з’явиться можливість здійснювати у реальному часі облік вантажопотоків, суднозаходів, тарифів, портових зборів, стану акваторії, земельних ділянок і обладнання портів та їх фінансову звітність. Отримана інформація дозволить швидко проводити аналіз роботи підприємств галузі.

Крім того, можна буде в електронному вигляді отримати відповідні показники роботи порту та приватних операторів, що дозволить надавати об’єктивну інформацію потенційним інвесторам.

 

версія для друку