українська російська англійська
Держкомпідприємництво: Створюється робоча група з реформування МРЕВ
28.10.2010 | 12:10
Прес-служба Держкомпідприємництва

Голова Держкомпідприємництва Михайло Бродський доручив сформувати при Комітеті робочу групу з питань реформування МРЕВ. Про це він заявив на зустрічі із представниками автотранспортної галузі.

«Протягом місяця робоча група має напрацювати зміни до законодавства,  а також до урядових постанов. Затягувати ми не будемо», – підкреслив голова Держкомпідприємництва Михайло Бродський.

До складу робочої групи будуть включені представники об’єднань та асоціацій автомобілістів, автоімпортерів і перевізників, представники страхових компаній, автостанцій техобслуговування, фахівці МВС, ДАІ та Мінтрансу. Очолить робочу групу заступник голови Держкомпідприємництва Сергій Третяков.

Держкомпідприємництво наразі готує проекти нормативних актів, які допоможуть максимально дерегулювати автотранспортну галузь. Новостворена робоча група займатиметься відпрацюванням цих питань.

Зокрема, на сьогоднішній зустрічі представники асоціацій автомобілістів підняли питання розрахунку вартості номерного знаку для автомобіля, постановки та зняття автомобіля з обліку, запровадження єдиного номерного знаку по всій Україні (без належності до певного регіону), запровадження нової спрощеної форми технічного паспорту. Крім того, представники ринку запропонували вивчити питання функціонування транзитних номерів, а також належності номерного знаку не автомобілю, а його власнику.

Учасники заходу акцентували увагу на різниці у вартості страхового полісу автоцивілки для людей, що проживають в місті та за містом. Це питання та можливі шляхи його розв’язання також вивчатиметься робочою групою.

Водночас представники асоціацій автомобілістів підтримали ініціативи голови Держкомпідприємництва Михайла Бродського щодо скасування нотаріально завірених довіреностей та виступили за зменшення використання голограм та захищених бланків.

Крім того, представників автомобілістів та автоперевізників було включено до робочої групи Держкомпідприємництва, яка працює над впорядкуванням Митного кодексу України, для відпрацювання недопущення схем ухиляння від сплати податків при ввезенні авто в Україну.

версія для друку