українська російська англійська
Мінрегіонбуд: Кабінет Міністрів України підтримав нові пропозиції Мінрегіонбуду
28.10.2010 | 13:00
Прес-служба Мінрегіонбуду

Міністр регіонального розвитку та будівництва України Володимир Яцуба взяв участь у засіданні Кабінету Міністрів України.

Серед винесених на розгляд питань була низка ініціатив, що безпосередньо стосуються сфери відповідальності Мінрегіонбуду.

Зокрема, як зазначив очільник Міністерства, було враховано звернення Мінрегіонбуду стосовно внесення змін до Державної цільової програми підготовки та проведення в Україні фінальної частини чемпіонату Європи 2012 року з футболу стосовно використання коштів, призначених для реконструкції та реставрації об’єктів культурної спадщини в містах проведення чемпіонату.

Прийняття відповідної постанови сприятиме виконанню у повному обсязі комплексу невідкладних ремонтно-реставраційних робіт на території Андріївської церкви.

Також на засіданні було прийнято рішення про утворення робочої групи з комплексного вирішення питань добудови об’єктів незавершеного житлового будівництва та стимулювання споживачів до придбання цих об’єктів.

Прийнято рішення про внесення зміни до пункту 1 постанови Кабінету Міністрів України від 21 травня 2009 року № 502 «Про тимчасові обмеження щодо здійснення заходів державного нагляду (контролю) у сфері господарської діяльності на період до 31 грудня 2010 року» з метою забезпечення дотримання містобудівного законодавства належної якості будівництва та протидії самочинній забудові.

 

 

версія для друку