українська російська англійська
МВС: Міністр внутрішніх справ Анатолій Могильов зустрівся з керівництвом Комітету виборців України
28.10.2010 | 15:45
Прес-служба МВС

Міністр внутрішніх справ Анатолій Могильов провів зустріч із керівництвом Комітету виборців України.

Міністр зазначив, що за будь-яким зверненням учасника виборчого процесу буде негайне й належне реагування. За кожною дільницею закріплені працівники міліції, які нестимуть службу з охорони громадського порядку за межами території голосування, які повинні негайно відреагувати на звернення громадян. В разі повідомлення про скоєння правопорушення на дільницю буде направлено слідчо-оперативну групу, яка збере всі необхідні матеріали та передасть їх до прокуратури для прийняття законного рішення.

Для охорони громадського порядку під час виборів буде задіяно практично весь особовий склад міліції. Цьогорічні вибори мають значну кількість виборчих дільниць, понад 30 тисяч, на кожній з них працюватиме по два працівники міліції. Вони охоронятимуть завезені на дільниці виборчі бюлетені аж до моменту початку засідання виборчої комісії 31 жовтня, а також нестимуть службу за межами території голосування безпосередньо в день виборів.

Анатолій Могильов наголосив, що виборча тема вже неодноразово підіймалася під час робочих нарад в Міністерстві керівників обласних міліцейських управлінь. Наразі працює оперативний штаб МВС, куди стікається вся інформація щодо подій, пов‘язаних з виборами, подібні штаби також створено в регіонах.

Під час зустрічі було досягнуто домовленості про оперативний обмін наявною інформацією в разі порушень.

 

версія для друку